هزینه تولید محتوا

لیست قیمت و هزینه تولید انواع محتوا در ویرا محتوا به صورت زیر می باشد.

نوع محتوای درخواستی از تیم ویرا محتوا قیمت تعیین شده بر اساس تعداد کلمات تولیدی (به ازای هر کلمه)
مقالات عمومی، سئو محور، خلاقانه برای بلاگ ۴۰ تومان
مقالات تخصصی سئو محور، خلاقانه و مخاطب پسند ۷۰ تومان
مقالات تخصصی سئو محور و خلاقانه و مخاطب پسند همراه با درج بر روی سایت ۹۰ تومان
تولید محتوای ترند یا ترندنویسی و توضیح محصول ۶۰ تومان
کپشن نویسی و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی ۷۰ تومان
نوع طراحی موشن گرافیک مدت زمان موشن گرافیک جهت سفارش قیمت
موشن گرافی به ازای ۱ ثانیه ۱۱۰۰۰ تومان
ویدئو موشن به ازای ۱ ثانیه ۲۵۰۰۰۰ تومان
لوگو موشن به ازای ۵ تا ۸ ثانیه ۲۸۰۰۰۰ تومان
استاپ موشن با عکاسی به ازای ۱ ثانیه ۳۰۰۰۰ تومان

هزینه تولید پادکست به ازای هر دقیقه ۲۰ هزار تومان

نکته ۱ : در صورت درخواست تولید پادکست بیشتر از ۱۰ دقیقه تعرفه تولید پادکست به صورت تصاعدی کاهش خواهد یافت.

نکته ۲ : نگارش متن تولید پادکست رایگان است.

نکته: در صورت درخواست تعداد رپورتاژهای بیشتر از ۵ عدد تعرفه های نگارش تولید رپورتاژ و نشر آن در سایت ها تصاعدی کاهش خواهد یافت.

رپورتاژ آگهی خلاقانه به ازای هر کلمه ۹۰ تومان

مزایای تالیف و انتشار رپورتاژ در ویرا محتوا

– نگارش رپورتاژ در قالب های مختلف اعم از خبری، تبلیغی و غیره
– نگارش رپورتاژ با توجه به مخاطبین سایت های منتشر کننده
– تبلیغات صریح یا نامحسوس
– صد در صد یونیک و تالیفی همراه با عکس های مرتبط
– نگارش رپورتاژ بر اساس تکنیک‌ های تاثیرگذاری بر مخاطب
– نگارش رپورتاژ بر اساس اصول سئو
– رعایت تمام اصول نگارشی و ویرایشی
– نگارش رپورتاژ منحصربفرد و بدون کپی برداری
– انتشار رپورتاژ در سایت های مورد نظر
– ارائه قیمت رپورتاژ مقرون به صرفه نسبت به سایر سایت ها

هزینه ساخت و طراحی اینفوگرافیک ۲۹۹ هزار تومان

– نگارش داستان مخصوص برای اینفوگرافیک در صورت درخواست و به صورت رایگان
– به‌کارگیری طرح‌ های بسیار شگفت انگیز و مدرن
– طراحی بر اساس سلیقه کارفرما
– طراحی بر اساس جذب مخاطب
– استفاده از تم ها، رنگ ها، المان‌ یا کاراکترهای جذاب و بی نظیر
– در صورت ارائه کار بیش از ۳ عدد تخفیفات ۲۰ درصدی به کارفرما ارائه می شود
– ارائه فایل اینفوگرافیک مورد نظر با ۵ فرمت PSD و AI و CDR و JPG و PNG
– ارائه قیمت اینفوگرافیک به صورت مقرون به صرفه نسبت به سایر سایت ها

هزینه تولید محتوا

تولید محتوا شاید یکی از ارزان ترین روش های بازاریابی برای وب سایت ها باشد اما درست تر است که بگوییم یکی از باارزش ترین عناصر یک وب سایت، محتوای ارزان و کاربردی است. بسیاری از افراد تصور می کنند هزینه تولید محتوا امری غیر ضروری می باشد و می توان با قیمت بسیار کمتر نیز محتوای مورد نظر را تولید کرد. تصور کنید در شهری دور افتاده هستید و قصد دارید تا محصول تولیدی خود را به مردم معرفی کنید و آن را به فروش برسانید، برای این که هزینه بسیار کمتری بپردازید و هزینه های سنگین تبلیغات ندهید بهترین روش تولید محتوای با کیفیت برای وب سایت و معرفی محصول خود از این طریق است.

رتبه بندی گوگل و تولید محتوا ارزان

برای این که بتوانید به راحتی به اهداف خود برسید و سایت شما در رده چند رتبه برتر گوگل شناخته و معرفی شود، ناگزیر به تولید محتوای مفید و کاربردی هستید. محتوایی که بتواند هم برای مخاطب و هم برای گوگل جذاب باشد و نیاز مخاطب را به بهترین شکل پاسخ بدهد. با ولید محتوای ارزان و کاربردی میتوانید نرخ تبدیل مخاطب به مشتری را افزایش داده و موجب بازدید بیشتر سایت شوید. علاوه بر این با پرداخت هزینه تولید محتوا به سادگی می توان محصول خود را به جهانیان معرفی کرد و به کسب و کار خود رونق بخشید. با این روش خوفقیت برند شما امری قطعی است چرا که با هزینه کمتر به راحتی محصول خود را به کاربران معرفی می کنید.

هزینه تولید محتوا

– مطالب خلاقانه بوده و کپی برداری نمی باشند.

– مطالب تالیفی، ترجمه و یا تلفیقی از هردو است.

– متن بر طبق آخرین استانداردها سئو شده می باشد.

– محتوا ترکیبی از متنی، تصویری، فیلم و پادکست می باشد.

– رعایت تمامی اصول نگارشی و دستوری

– رعایت چگالی کلمات کلیدی

– استفاده از تیترهای جذاب و کاربردی

– استفاده از ابزارهای لازم جهت تولید محتوای پربازدید

– افزایش تبدیل نرخ مخاطب به مشتری با محتوای مفید

عوامل تعیین کننده تعرفه تولید محتوا

با انتخاب یک تیم تولید محتوای درست و با تجربه می توانید از تولید محتوای اثرگذار مطمئن باشید. با دارا بودن محتوایی که می تواند مخاطبان را راضی نگه دارد و به سوالات آنها پاسخ دهد می توانید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید که این منجر به فروش بیشتر محصول شما می شود از طرفی اگر محتوای سایت شما مورد توجه موتورهای جستجو قرار گیرد به راحتی می توانید رتبه سایت خود را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش داده و در صفحه اول نتایج بدرخشید. اما اگر با هزینه تولید محتوای پایین سعی کنید فقط یک محتوا داشته باشید نمی توانید به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

نویسنده تولید محتوای مجرب

اگر نویسنده مجرب و آگاه محتوای شما را تولید کند با خیالی آسوده می توانید به نتایج خود امیدوار باشید . تعرفه تولید محتوای سئو شده شاید کمی بالاتر از یک محتوای معمولی باشد ولی نباید آن را هزینه انگاشت. در واقع تولید محتوای باکیفیت و موثر نوعی سرمایه گذاری است. چرا که در طی زمان کوتاهی تاثیرات خود را بر روی افزایش بازدیدکنندگان نرخ تبدیل مشتری نشان خواهد داد. با طراحی سایت خود بر اساس اصول سئو می توانید با شدت بیشتری به نتایج محتوای خود امیدوار باشید.

عوامل تعیین کننده تعرفه تولید محتوا

دستمزد تولید محتوای بهینه

برای این که از انتخاب تیم تولید محتوای خود اطمینان حاصل کنید بهتر است در وهله اول تولید چند متن اولیه را به آنها بسپارید. دستمزد تولید محتوا نیز بسته به نوع متن متفاوت می باشد. معمولا در تعیین دستمزد تولید محتوا عوامل مختلفی چون تعداد کلمات، نوع متن، سئوکردن متن و زمن تحویل متن دخیل و تاثیر گذار است. بعد از بررسی متن تحویل داده شده می توانید کیفیت آن را بسنجید. دستمزد تولید محتوا متنی به طور عمومی با توجه به تعداد کلمات پرداخت می شود.

تولید محتوای ارزان و با کیفیت

هرگز تصور نکنید هر چه قیمت تولید محتوا ارزانتر باشد بنابراین محتوای بهتری دارید. با توجه به این که هر متن سئو شده از دو مرحله نگارش متن و سئو کردن آن تشکیل می شود از همین جهت باید دستمزد تولید محتوا بیشتری را در نظر گرفت. باید هزینه تولید محتوا هم نویسنده را برای تولید محتوای یونیک مجاب کند و هم شما را. تیم ویرا محتوا با بهره گرفتن از افراد متخصص در زمینه تولید محتوای تخصصی و سئو شده می تواند با کمترین هزینه بهترین محتوا را تحویل دهد.

قیمت تولید محتوا و سئو

اگر قصد دارد قیمت تولید محتوا برای شما بسیار به صرفه اقتصادی باشد و در عین حال از محتوای با کیفیتی نیز برخوردار شوید می توانید سری به ویرا محتوا بزنید.ما با کمترین تعرفه تولید محتوا بهترین خدمات را اعم از خدمات سئو، بهبود ساختار وب، تولید محتوای تالیفی یونیک و افزایش تعداد بازدید کنندگان به شما ارائه می دهیم.

در ادامه با ویرا محتوا همراه باشید.

هزینه تولید محتوا

برای آگاهی از هزینه تولید محتوا می توانید به جدول مراجعه کنید و یا با تیم مشاوره ما در تماس باشید. کلیه هزینه های تولید محتوا بسیار اقتصادی بوده و با توجه به درخواست مشتری انجام می گیرد. تعرفه تولید محتوا در ویرا محتوا کاملا منطقی و منصفانه تعیین شده است. حفظ کیفیت محتوا و احترام به حقوق مشتری از اهداف تیم ویرا محتوا می باشد.

ابتدا نوع محتوای خود را تعیین کرده سپس قیمت تولید محتوا را با توجه به تعداد کلمات مشاهده کنید.

تعرفه تولید محتوا چگونه تعیین می شود

بی‌تردید محتوا ارزشمند است؛ اما مانند طلا، باید معیاری برای هزینه تولید محتوا وجود داشته باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کارها زمانی به فکر سفارش تولید محتوا می‌افتند که سایتشان را آماده استفاده ساخته‌اند یا اپلیکیشن خود را راه‌اندازی کرده‌اند و بنا به نیازشان، با سفارش‌هایی از قبیل «ده مقاله در ماه» یا «هر روز یک پست» سراغ شرکت های تولید محتوا یا فریلنسرها می روند.

تصورات اشتباه در تولید محتوا

تصور غلطی که درباره تولید محتوا رایج است، این است که می‌تواند به طور کامل برون سپاری شود و تنها با بیان نوع نیاز، انجام می‌شود. اما تولید محتوا بخش های مختلفی دارد و تعرفه تولید محتوا بر اساس انتخاب هر بخش، بالاتر می رود. برای مثال ایده پردازی و طراحی کمپین تنها بخشی از تولید محتوا است، در حالی که تولید مقاله و طراحی پست های اینستاگرام هم تولید محتوا محسوب می شود. برای آنکه هزینه تولید محتوا و نحوه محاسبه آن را توضیح دهیم، بهتر است به خدماتی که شامل تولید محتوا می‌شود، اشاره کنیم.

هزینه تولید محتوا و انواع آن

برای این که بتوانید محتوای ارزان و با کیفیت داشته باشید، بهتر است قبل از ثبت سفارش نوع محتوای خود را مشخص کنید. نوع محتوا با توجه به اهداف کسب و کار شما تعیین می شود. انواع محتوا عبارتند از:

– محتوای آموزشی
– محتوای خبری
– محتوای سرگرمی
– محتوای  انگیزشی

برای هر کدام از کسب و کارها نوع خاصی از محتوا مورد نیاز است . برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره پیشنهاد می کنیم با تیم مشاوره ویرا محتوا تماس بگیرید و از راهنمایی های آنها برای تولید انواع محتوا ارزان استفاده نمایید. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید و هر نوع محتوایی که نیاز دارید، بهتر است از مگا محتوا استفاده کنید. با مگا محتوا که ترکیبی از انواع محتوای متنی، ویدئویی، صوتی و تصو.یر می باشد دست مخاطب را برای انتخاب باز گذاشته و او را برای ادامه حضور در سایت ترغیب خواهید کرد. هزینه تولید محتوا در هر کدام از انواع محتواها با یکدیگر متفاوت می باشد.

قیمت تولید محتوا با توجه به نوع محتوا

اولین و مهمترین گام در تولید محتوا، داشتن استراتژی مناسب محتوایی است. با انتخاب استراتژی درست و دقیق می توان محتوایی را تولید کرد که به بازاریابی موثر کمک کرده و برند شما را به بازار بشناساند. در استراتژی درست نوع محتوا، نوع تبلیغات و اهداف مشخص شده و با تدوین استراتژی محتوا، تهیه برند، استفاده از کلمات کلیدی موثر، تولید محتوا سئو شده و تهیه محتوای صوتی، گرافیکی و ویدئویی و استفاده از لینک سازی داخلی کاملا تعیین شده و در جهت درست استفاده می گردد. با توجه به تمامی موارد ذکر شده قیمت تولید محتوا در هر یک از اقدامات لازم متفاوت می باشد.

تعرفه تولید محتوا صوتی: محتواهای صوتی از جذاب ترین محتواها می باشد که قیمت تولید آن به صورت دقیقه ای محاسبه می شود.

هزینه تولید محتوا تصویری: تصویرسازی، بارگذاری عکس و استفاده از تصاویر اینفوگرافیک در این دسته قرار می گیرند. قیمت تولید این نوع محتواها به ازای هر تصویر تعیین می شود و با توجه به میزان ادیت هر عکس متغیر می باشد.

قیمت تولید محتوا ویدیویی: معمولا یکی از گرانترین و تاثیرگذارترین نوع تولید محتوا می باشد. چرا که تولید ویدئو دارای بخش های زیادی مانند صداگذاری، فیلمبرداری، افکت، دوبله، تدوین و داستان پردازی می باشد. اگر این نوع محتوا را در رسانه های اجتماعی استفاده کنید به معرفی کسب و کار شما به مقدار قابل توجهی کمک می کند.

قیمت تولید محتوا متنی: این نوع از محتواها معمولا به صورت کلمه ای محاسبه می گردند. قیمت در این نوع محتوا براساس کیفیت تعیین می شود. به صورت کلی محاسبه قیمت بر مبنای ۱۰۰۰ کلمه و قیمت هر کلمه تعیین می گردد. دقت کنید حتما متن را به صورت سئو شده سفارش داده و تحویل بگیرید.

اگر قصد تولید محتوا ارزان دارید پیشنهاد ویرا محتوا این است که از پکیج ماهانه استفاده نمایید. در این صورت می توانید با پرداخت یک مبلغ کلی از انواع محتواها برخوردار شوید. امروزه سایت های گوناگون به سمت استفاده از مگا محتوا سوق پیدا کرده اند. با صرف هزینه کمتر می توانید موثرترین محتوا را خریداری کنید.

تعرفه تولید محتوا با پکیج ویرا محتوا

پکیج های تولید محتوا در سایت ما به صورت دوره های مختلف عرضه می شود که شامل موارد زیر است:

– تولید محتوا متنی
– آماده سازی  تقویم محتوایی
– تولید متون سئو شده
– بارگذاری عکس ها و تصاویر
– لینک سازی داخلی و خارجی
– بهتر است قبل از انتخاب پکیج‌ تولید محتوا استراتژی محتوای خود را مشخص کنید.
– دپیمانکار تولید محتوا

این که چه کسی برای شما تولید محتوا می‌کند اغلب تاثیر مستقیمی در ساختار هزینه‌هایتان دارد.

در ادامه کلیه خدمات ویرا محتوا اعم از قیمت انواع تولید محتوا و هزینه های هر بخش اشاره می کنیم.

پیشنهاد ویرا محتوا

اغلب مواقع سفارش تولید محتوا در سایت ها و آژانس های مختلف دارای قیمت های بالاتر می باشد. از طرفی می توانید تولید محتوای خود را به آزادکاران بسپارید تا با قیمت پایین تر کار را به شما تحویل دهند اما ممکن است همانطور که قیمت کمتری دریافت می کنند متن بی کیفیت تری نیز ارائه دهند. پیشنهاد ویرا محتوا مراجعه به تیم های بازاریابی حرفه ای است که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنند. با سپردن محتوای خود به ویرا محتوا خیالتان از نظر کیفیت و قیمت آسوده خواهد بود.

در صورتی‌که به دریافت مشاوره در زمینه هزینه تولید محتوا نیاز دارید و قصد تولید محتوایی مفید، کاربردی و موثر هستید می توانید با ویرا محتوا در تماس باشید. ما با تحلیل بازار و نیاز مشتری می توانیم استراتژی مناسبی را به شما ارائه دهیم و موجب افزایش ترافیک سایت و در نهایت فروش بالاتر شویم.

در ادامه کلیه خدمات ویرا محتوا اعم از قیمت انواع تولید محتوا و هزینه های هر بخش اشاره می کنیم.

در ادامه کلیه خدمات ویرا محتوا اعم از قیمت انواع تولید محتوا و هزینه های هر بخش اشاره می کنیم.

مزایای تولید محتوای متنی به وسیله تیم تخصصی ویرا محتوا

– تولید محتوا متنی بر اساس آخرین متدهای سئو
– تولید محتوای خلاقانه بر اساس رفتار مخاطب
– تولید محتوای منحصر بفرد و بدون کپی برداری
– تولید محتوای تخصصی زیر نظر کادر متخصص هر رشته یا موضوع
– رعایت تمام اصول نگارشی و ویرایشی
– تولید محتوای روان و خوانا
– تولید محتوا همراه با ویرایش و درج عکس مطابق با مطلب مورد نظر
– تولید محتوا همراه با ارائه گزارشات سئو محور
– انتشار تولید محتوا در سایت بر حسب درخواست کارفرما
– تولید محتوا متنی مناسب برای صفحات سایت، وبلاگ‌ و انواع شبکه‌ های اجتماعی
– ارائه هزینه هایی بسیار مقرون به صرفه نسبت به سایر سایت ها
– ارائه قیمت تولید محتوا متنی با توجه به نوع کلمات کلیدی

نکته: در صورت درخواست کلمات بیشتر از ۱۰ هزار کلمه تعرفه های تولید محتوا متنی تصاعدی کاهش خواهد یافت.

نکته ۱: در صورت درخواست تولید پادکست بیشتر از ۱۰ دقیقه تعرفه تولید پادکست به صورت تصاعدی کاهش خواهد یافت.

نکته ۲: نگارش متن تولید پادکست رایگان است.

مزایای تولید پادکست در ویرا محتوا

– تولید پادکست حرفه ای مناسب برای درج در انواع سایت ‌ها، وبلاگ‌ ها و شبکه ‌های اجتماعی
– تولید پادکست حرفه ای با استفاده از گویندگان حرفه‌ای، معروف و با سابقه
– تولید پادکست تخصصی با استفاده از صدای زن و مرد با انتخاب کارفرما
– تولید پادکست باکیفیت و بدون نویز
– تولید پادکست با استفاده از موسیقی های‌های زمینه بسیار زیبا و دلنواز
– تولید پادکست حرفه ای و تخصصی با استفاده از تکنیک های تاثیرگذاری بر مخاطب
– ارائه مناسب ترین هزینه تولید پادکست نسبت به سایت های دیگر
– ارائه قیمت تولید پادکست ارزان و مقرون به صرفه همراه با کیفیت بی نظیر

مزایای طراحی و ساخت موشن گرافیک در ویرا محتوا

– نگارش داستان مخصوص برای اینفوگرافیک در صورت درخواست و به صورت رایگان

– به‌کارگیری از بک گراندهایی استثنایی در طراحی موشن گرافیک

– استفاده از شخصیت‌ها و کاراکترهای جذاب و منحصر به فرد

– استفاده از گویندگانی زبده و حرفه ای

– طراحی و ساخت موشن گرافی با امکان توسعه در آینده

– ساخت سریال های تبلیغاتی

– ارائه قیمت موشن گرافیک به صورت مقرون به صرفه نسبت به سایر سایت ها

موشن گرافیک