mobile content creation
شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه

تولید محتوا با گوشی را جدی بگیرید

تولید محتوا با گوشی یکی از روش های تولید محتوا در فضای وب و شبکه های اجتماعی می باشد که مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. با استفاده از تولید محتوا می توانید محصولات خود را به بهترین صورت به فروش برسانید. زمانی که حرف از فروش محصولات به گوش می رسد، تولید محتوا با موبایل می تواند بهترین گزینه برای تبلیغات باشد.

بیشتر افراد جامعه در فضای مجازی فعالیت دارند. گوشی های هوشمند یکی از آسانترین و بهترین راه های ارتباط هستند. این ابزار به دلیل نرم افزار های ساده ای که دارد مورد استفاده افراد مختلفی قرار می گیرند. هر فردی قادر به یادگیری و  به کارگیری گوشی های هوشمند است.

تولید کنندگان محتوا قصد دارند این فرآیند را به وسیله ابزار مختلف انجام دهند. امروزه گوشی اهمیت زیادی در جامعه دارد. تولید محتوا با تلفن همراه  امروزه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. گوشی یکی از ابزارهای مناسبی است که می توان با آن تولید محتوا به بهترین روش با انجام داد. برای آشنایی بیشتر با تولید محتوا با گوشی در این مطب با ویرا محتوا همراه باشید.

mobile content creation
mobile content creation

چگونگی تولید محتوا با گوشی

امروزه می توانید در هر زمان و مکانی با استفاده از اینترنت به تولید محتوا با گوشی بپردازید. نه تنها اینترنت بلکه اپلیکیشن های مختلف نیز در این امر به کمک شما می آیند. با استفاده از نرم افزارهای گوشی خود می توانید به ضبط صدا، ویرایش عکس، ویدئو، پروتوتایپ بپردازید.

تولید محتوای عکس با موبایل

عکس با کیفیت بالا باعث می شود که محتوا مورد توجه حوزه ها قرار بگیرد. اگر عکس ها دارای کیفیت بالایی باشند مورد توجه مخاطبان قرار می گیرند. با استفاده از گوشی های هوشمند هر فردی توانایی عکاسی و تولید عکس را دارد. عکس یکی از ابزار های مهم تولید محتوا در سازمان ها می باشد. با استفاده از گوشی های خود دیگر نگران تولید عکس نباشید.

گوشی های هوشمند در خود نرم افزارهایی دارند که به وسیله انها می توان عکس های فراوانی را مورد ویرایش قرار داد. با استفاده از این نرم افزارها می توانید عکس مورد عاقه خود را بسازید.

برنامه مورد نیاز برای ویرایش عکس در تولید محتوا با موبایل

 1.   PicsArt
 2.   Vsco
 3.   Canva
 4.   Coolgram
 5.   Adobe Lightroom
 6.   Snapseed

تولید محتوای ویدئویی با تلفن همراه

امروزه یکی دیگر از روش های تولید محتوا با گوشی، ساخت ویدئو، کلیپ و فیلم کوتاه همراه با موبایل می باشد،که مورد توجه افراد زیادی در بیزینس های گوناگون قرار گرفته است. در حال حاضر با استفاده از گوشی های هوشمند ویدئو و کلیپ های بسیار جذابی به وجود آمده است. وجود اپلیکیشن های تخصصی فیلم در تلفن همراه به شما کمک می کند تا ویدئوها و کلیپ های بسیار جذابی به وجود آورید. با استفاده از این اپلیکیشن ها می توانید موزیک مورد علاقه خود را در پس زمینه  فیلمی یا کلیپی که تهیه کرده اید، بگذارید. با استفاده از این روش کیپ های ساخته شده خود را در معرض دید همگان قرار دهید.

امروزه ویدئو در تولید محتوا اهمیت بسیار بالایی دارد. یکی از راه های جذب کردن مخاطب، محتوای ویدئویی می باشد. در حال حاضر ویدیو مورد توجه افراد بسیار زیاد از جامعه قرار گرفته است. بسیاری از افراد جامعه از طریق ساخت ویدئو، کلیپ و انتشار آن ها در فضای مجازی پولدار شده اند.

mobile content creation
mobile content creation

برنامه مورد نیاز برای ساختن ویدئو در تولید محتوا با گوشی

 1.   Vivavideo
 2.   Videoshow
 3.   Kinemaster
 4.   FilmoraGo
 5.   Inshot
 6.   xrecorder

محتوای صوتی یا پادکست با گوشی

یکی دیگر از روش های تولید محتوا با گوشی، تولید محتوای صوتی یا پادکست می باشد. محتوای صوتی امروزه طرافداران بسیار زیادی دارد که شامل زمینه آموزش‌ های صوتی، صوت کارگاه آموزشی، مصاحبه‌ های صوتی، پادکست،کتاب های صوتی، فایل های آموزش صوتی می باشد.

امروز بسیاری از افراد به دلیل نداشتن وقت آزاد،زمان برای مطالعه ندارند و با استفاده از کتاب های صوتی مطالعه می کنند. افراد از طریق پادکست ها باهم ارتباط برقرار می کنند. برای تولید محتوای صوتی می توان با استفاده از موبایل می توان تولید محتوای صوتی را انجام داد.

برنامه مورد نیاز برای ویرایش صدا در تولید محتوا با موبایل

 1.   Speech Texter
 2.   Lexis Audio Editor

نکات مهم در تولید محتوا با تلفن همراه

 1.   قرار دادن گوشی در حالت پرواز
 2.   کامل بودن شارژ باتری گوشی
 3.   خالی بودن حافظه گوشی
 4.   تنظیم کردن دوربین و صدا
 5.   بررسی کردن لنز دوربین
 6.   برای جلوگیری از لرزش دوربین و کیفیت مناسب دوربین از پایه های دوربین استفاده کنید اگر به دلیل نداشتن پایه دوربین می توانید از دسته مونوپاد استفاده کنید.

تولید پروتایپ به وسیله گوشی

امروزه یکی دیگر از روش های تولید محتوا با گوشی ساخت پروتوتایپ می باشد. پروتوتایپ یکی از روش های تفکر طراحی محور، نمونه‌ ی اولیه یا پیش ‌الگوست. با استفاده از گوشی همراه می توانید پروتایپ را به بهترین شکل انجام دهید.

برنامه مورد نیاز برای ساخت پروتوتایپ در تولید محتوا با گوشی

 1.   Adobe XD
 2.   Axure
 3.   Principle
 4.   Sketch

دوره آموزش تولید محتوا با موبایل

با مراجعه به سایت ویرا محتوا می توانید در دوره های آموزش تولید محتوا با موبایل به صورت رایگان شرکت کنید و با این سایت قرارداد همکاری طولانی مدت ببندید. آموزش تولید محتوا با موبایل را جدی بگیرید. ویرا محتوا علاوه بر این نوع آموزش، شما را در امر بازاریابی محتوا یاری خواهد کرد.

mobile content creation
mobile content creation

حرف آخر در تولید محتوا با تلفن همراه

با استفاده از گوشی خود می توانید محتواهای گوناگونی را تولید نمایید وبا استفاده از این محتواها کسب درامد نمایید. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، گوشی خود را بردارید و با استفاده از آن به تبلیغ از کسب و کار خود بپردازید. تولید محتوای متنی ، تولید محتوای صوتی یا پادکست، تولید محتوای گرافیکی اعم از اینفوگرافیک و موشن گرافیک گونه های مختلفی از توید محتوا هستند که می توانید ان را به وسیله گوشی های هوشمند انجام دهید. تولید محتوا با موبایل را جدی بگیرید.