generate unique content 2
مهر ۱۱, ۱۳۹۹ دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه

تولید محتوای یونیک ساده ترین راه برای افزایش ترافیک سایت

یکی از مولفه های بسیار مهم در سئو که نقش کلیدی و پر اهمیتی دارد، تولید محتوا است. به طور کلی تولید محتوا شامل دو بخش کپی برداری شده و یا غیر کپی می باشد. همانطور که از نقش بسیار مهم تولید محتوا آگاه هستید، باید بدانید که تولید محتوای کپی شده هیچ تاثیر مثبتی را رنکینگ وبسایت شما ایجاد نخواهد کرد و دارای هیچ ارزشی نمی باشد. باید از این نکته آگاه باشید که برای تولید محتوای کار آمد نباید حتی یک پاراگراف از وب سایت های دیگر کپی برداری شده باشد.تولید محتوای یونیک را جدی بگیرید و برای ارتباط بهتر با متقاضیان و پیشرفت در کسب و کار خود آن ار در وب سایت و شبکه های اجتماعی به کار ببرید.

توجه: رنکینگ سایت خود را می توانید با ابزاری مانند الکسا ( alexa ) ببینید.

generate unique content
generate unique content

حالت های تولید محتوای یونیک

تولید محتوای غیر کپی یا همان یونیک؛ این نوع محتوا دو نوع می باشد. ۱_محتوای تولید شده که همان ساخته ذهن نویسنده می باشد و کاملا به قلم نویسنده نگاشته شده است.۲_ محتوای ویرایش شده یا همان محتوایی که بلاگر ها از سایت های دیگر استفاده می کنند و به باز نویسی آن می پردازند. در این نوع متن نویسنده لحن نوشتار خود را تغییر می دهد. این نوشته تکراری و مشابه دیگر وبسایت ها نیست اما امکان دارد گوگل به مشابهت بین دو متن پی ببرد. در صورت پی بردن گوگل به این موضوع برای وبسایت شما نمره منفی تعلق می گیرد و باعث افت رتبه شما می شود. پس باید برای بازنویسی مطلب نویسنده تمام توجه خود را به کارگیرد تا با کیفیت ترین محتوا را تولید کند. برای آشنایی بیشتر با تولید محتوای یونیک در این مطلب با ویرا محتوا همراه باشید.

تولید محتوای یونیک چیست؟

یک نوع تولید محتوا که گوگل بسیار به آن  علاقه مند است و امتیاز بسیار مثبتی برای آن در نظر می گیرد تولید محتوای یونیک است. محتوای یونیک در واقع متنی است که از هیچ وب سایت دیگری کپی برداری نشده و نمونه آن را در هیچ کجا مشاهده نخواهید کرد. به عبارت دیگر محتوای یونیک یک نوع محتوای خود ساخته است. تولید محتوای یونیک می تواند کمک بسیار زیادی به بهبود رتبه وبسایت شما کند زیرا گوگل به محتوای تازه بیشتر میدان می دهد و از این حیث محتوای تولیدی شمارا به وبسایت های دیگر ترجیح می دهد. اگر مایلید با رازهای توید محتوای باکیفیت آشنا شوید به مطلب ” رازهای تولید محتوای باکیفیت ” مراجعه کنید.

توجه کنید که یونیک بودن تنها راجب متن نمی باشد بلکه تیزر، عکس و ویدئو نباید کپی رایت شده باشد.

generate unique content 2
generate unique content 2

چطور محتوای یونیک تولید کنیم؟

ما برای تولید محتوای یونیک باید اطلاعات زیادی در مورد موضوع مد نظر خود داشته باشیم. بالا بردن اطلاعات با مطالعه محقق می شود. داشتن مطالعه اولین کاری است که باید برای تولید یک محتوای یونیک انجام دهیم. برای این کار شما می توانید از مقالات ، کتاب ها و هم چنین از سایت های داخلی و خارجی کمک بگیرید تا اطلاعات کافی را کسب کنید. علاوه بر این کار شما باید خلاقیت را در جای گذاری کلمات به کار ببرید. چیدمان کلمات شما نباید به شکلی باشد که مخاطب از خواندن آن خسته شود بلکه کلمات باید به شکلی ساده کنار یکدیگر قرار گیرند تا برای مخاطب جذاب به نظر برسد.

عنوان یونیک تولید کنید

تولید تیتر یونیک یکی از کارایی است که شما باید انجام دهید. شاید این کار به ظاهر ساده به نظر برسد اما اگر شما این نکته را رعایت نکنید و از تیتر های کپی شده استفاده کنید حتی اگر محتوای یونیک داشته باشید تمام مقاله شما از سمت گوگل کپی شناخته می شود زیرا تیتر ها اولین بخشی هستند که توسط گوگل خوانده می شوند. اگر عنوان شما کپی باشد گوگل برایتان همان جریمه متن کپی شده را در نظر می گیرد. با این عمل وبسایت شما به سختی از طرف گوگل جریمه خواهد شد و رتبه سایت تان افت شدیدی خواهد کرد. پس بهتر است تیتر های تان را نیز خودتان تولید کنید تا گوگل بپسندد. عنوان یونیک یکی از بهترین روش های جذب مخاطب در تولید محتوای متنی است.

نکاتی برای تولید تیتر یونیک

۱ . بهتر است تیتر شما زیر ۷ کلمه باشد.

۲ . از کلمات ساده و روان استفاده کنید.

۳ . از استفاده از کلمات عنوان دار و پیچیده پرهیز کنید.

۴ . عنوان ها باید کل متن را در بگیرند. یعنی تیتری را انتخاب کنید که تشریحی درباره کل متن باشد.

با به کارگیری این چند نکته طلایی عنوان های شما مطابقت بیشتری با متن پیدا می کند. شما می توانید با استفاده از این نکات تیتر های رویایی را بسازید.

لینک گذاری در تولید محتوای یونیک

یکی از بهترین روش هایی که می تواند مخاطب را به صفحه اصلی وبسایت شما بکشاند لینک گذاری لا به لای متن است. تولید محتوای یونیک به تنهایی قادر نیست مخاطب را قانع کند تا به کسب و کار با شما بپردازد. فرض کنید کاربری شروع به خواندن محتوای شما کرده است. در صورت رضایت تلاش می کند با شما ارتباط برقرار کند، در صورتی که لینکی وارد متن نشده باشد، کاربر از مراجعه کردن از مرجع محروم می ماند.

generate unique content 3
generate unique content 3

با لینک گذاری یک تیر چند نشان بزنید

اما در صورت لینک گذاری در محتوا، با این کار شما با یک تیر چند نشان خواهید زد. شما لینک را در متنتان بارگذاری می کنید. می دانید که هرچه بازدید از نقلط مختلف سایت بیشتر باشد رتبه سایت شما نیز بهتر و بروز تر خواهد بود.  با این عمل بسیار ساده و عاقلانه شما کاربری را که محتوای تولیدی شما را می خواند ترغیب می کنید که به صفحه اصلی وبسایت نیز مراجعه کند. در این صورت شما از یه کاربر بازدید حداکثری را گرفته و نهایت بهره را برده اید.

اشتراک گذاری تولید محتوای یونیک در فضای مجازی

این مورد نیز یکی دیگر از روش های ساده برای جذب مخاطب بیشتر است. شما برای این کار باید دکمه اشتراک گذاری در فضای مجازی را در آخر متن قرار دهید. با این کار مخاطبی که از تولید محتوای شما خوشش آمده سعی می کند ان را برای دیگران نیز به اشتراک بگذارد. قرار دادن این دکمه اگر چه ساده به نظر می رسد اما باعث می شود افراد بیشتری از وبسایت شما بازدید کنند. این کار نه تنها به بهبود رتبه وبسایت شما کمک می کند بلکه باعث رونق کسب و کار شما نیز می شود. هرچه افراد بیشتری با تولید محتوای شما در ارتباط باشند شانس شما برای جذب مشتری بالا تر می رود. پس این نکته به ظاهر ریز را فراموش نکنید. با اطلاعاتی که به شما داده شد باید بدانید که بهترین نوع تولید محتوا، تولید محتوای یونیک می باشد. برای توید محتوای یونیک ویرا محتوا بهترین گزینه برای شماست. با استفاده از سایت ما عاوه بر داشتن محتوایی مخاطب پسند و سئو شده هزینه تولید محتوا خود را کاهش دهید.