محتوای گرافیکی

تولید محتوا گونه های مختلفی دارد. یکی از این گونه ها تولید محتوای گرافیکی است. برای آشنایی با این نوع محتوا در این مطلب با ما همراه باشید. مطالبی در این مطلب بیان خواهد شد که در سایر سایت ها کمتر مشاهده کرده اید.

تولید محتوا در دنیای وب سایت ها اهمیت زیادی در رتبه بندی و کسب جایگاه برتر در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری دارد. تولید محتوای باکیفیت و سئو شده تاثیر مستقیم زیادی در بهبود رتبه سایت و دیده شدن در میان رقبا دارد. از طرفی تولید محتوای مفید موجب رونق کسب وکار شما می گردد و موفقیت شما را در بازار رقابتی تضمین می کند.

همانطور که می دانید تولید محتوا انواع گوناگونی را شامل می شود که هرکدام از آنها به نوبه خود تاثیرات خاص خود را بر جذب مخاطب و و معرفی محصول یا خدمات شما دارد. یکی از انواع تولید محتوا که می توان بسیار جذاب، دیدنی و مورد توجه باشد، تولید محتوای گرافیکی است.

تولید محتوای گرافیکی می تواند به تنهایی یا در کنار تولید محتوای متنی، ویدئویی و یا صوتی تاثیر فراوانی بر کیفیت محتوایی سایت شما گذاشته و یکی از بهترین گزینه ها برای کسب رتبه برتر در گوگل باشد.

اگر محتوای شما از کیفیت لازم برخوردار نباشد و یا نتواند به اندازه کافی مخاطب را جذب و راضی نگه دارد، بدون شک نمی تواند کشش لازم را در ترغیب کاربر برای دنبال کردن ادامه محتوا داشته باشد. همانطور که می دانید برای دیده شدن دردنیای پر رقابت وب سایت ها باید بتوانید مخاطب را طوری جذب سایت خود نمایید که پتانسیل لازم را برای ماندن در صفحه شما به مدت حداقل چند ثانیه را داشته باشد. با تولید محتوای گرافیکی امکان جذب کاربر چند برابر شده و به آسانی موفق به نگاه داشتن مخاطبان خود می شوید.

تولید محتوای گرافیکی چیست؟

یکی از راههای جذب مخاطب و ثبت و اندگاری در ذهن کاربر، استفاده از تولید محتوای گرافیکی است. استفاده از این نوع محتوا کمک زیادی به ماندگاری در حافظه بلند مدت کاربری شود. با داشتن تعداد مخاطبان بیشتر و پیگیری آنها می توانید به راحتی به بالا بردن رتبه خود در موتورهای جستجو کمک کنید. به همین دلیل بهتر است برای کسب موفقیت از توید محتوای گرافیکی درسایت خود استفاده کنید. شاید بپرسید گرافیک چیست و چه تاثیری بر مخاطب می گذارد؟

گرافیک چه کمکی به تولید محتوا می کند ؟

گرافیک یکی از زیر شاخه های طراحی و نقاشی است که تلفیی از چند هنر مختلف می باشد. در طرح های گرافیکی با یک شکل، طراحی یا نماد به راحتی می توان منظور اصلی را به مخاطب رساند و با استفاده از رنگ ها جذابیت و تاثیر آن را چند برابر کرد. طرح هایی که آمیخته از رسم و شکل و نگارش هستند مانند تصاویر، نقاشی ها و رنگهای متنوع می توانند به نوعی در دسته بندی طراحی گرافیکی قرار گیرند. استفاده از این طرح ها از بهترین روش های تولید محتوا برای رسیدن به اهداف شما می باشد.

شاید برای خود شما هم پیش آمده باشد که در هنگام مراجعه به کتاب یا مجله ای حوصله خواندن مطالب آن را نداشته باشید و فقط به دیدن تصاویر آن بسنده کنید یا در هنگام ورود به سایتی مدتها محو تماشای یک تصویر خاص شوید و دیگر نیازی به خواندن مطالب سایت نداشته باشید. دقیقا هدف از تولید محتوای گرافیکی همین است. رساندن بیشترین پیام در کمترین زمان به مخاطب.

در تولید محتوا با انواع مختلفی ازمحتوا مواجه هستیم که هریک از آنها دارای ساختار و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. تولید محتوای گرافیکی نیز دارای انواع مختلفی می باشد که تولید هر کدام از آنها نیاز به افراد متخصص وکارشناس گرافیک دارد. ویرا محتوا با دارا بودن تیمی متخصص از گرافیست های حرفه ای بهترین کیفیت را درتولید محتوای گرافیک تضمین می کند. دراینجا شما را با مهمترین انواع تولید محتوای گرافیکی آشنا می کنیم.

انواع تولید محتوای گرافیکی

 • عکس نوشته ها
 • موشن گرافیک
 • اینفو گرافیک
 • اسلاید
 • اسکرین شات
 • طراحی استیکر

 تولید محتوای گرافیکی چه کاربردی دارد؟

اساس گوگل بر ارزش گذاری بنا شده است. از آنجایی که این موتور جستجوی هوشمند قوه تشخیص محتوای با کیفیت را از بی کیفیت دارد، تولید محتوای جامع و سئو شده برگ برنده برای بهبود رتبه شما درگوگل است. بنابراین مهمترین عاملی که باعث می شود گوگل براساس آن به شما امتیاز دهد و برای ارتقای رتبه شما تصمیم بگیرد، محتوای باکیفیت است. برهمین اساس تیم ویرا محتوا با تلاش و دانش خود، می کوشد تا بهترین و جامعترین محتوا را تولید کند. تولید محتوای گرافیکی نیز در تخصص ویرامحتواست که کاربردهای فراوانی در طراحی وب سایت و محتوای آن داشته و منجر به کسب رتبه های برتر گوگل، افزایش بازدیدکنندگان و در نتیجه افزایش فروش محصول شما می گردد.

کاربرد محتوای گرافیکی

 • جذب مخاطبان بیشتر
 • افزایش رتبه در گوگل
 • ارائه اطلاعات جامع وکاربردی
 • قابلیت اشتراک گذاری در پیام رسان های اجتماعی
 • ارائه مطالب جامع در حجم کمتر
 • افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری
 • جذابیت بیشتر با درصد خستگی کمتر مخاطب

در دنیای امروز که شتابزدگی جزوی از زندگی روزمره شده است و برای هر کاری زمان زیادی نداریم بهتر است بیشترین مفهوم را در کمترین حجم به مخاطب انتقال دهید. تولید محتوای گرافیکی می تواند برای انتقال مفاهیم پیچیده و کلی به ساده ترین شکل مورد استفاده قرار گیرد. برای کارایی بیشتر محتوای گرافیکی و انتقال مفاهیم گسترده تر می توان آن را در کنار محتوای متنی استفاده کرد. برای تولید محتوای گرافیکی جامع و کامل و بیشترین بازدهی بهتر است از افراد متبحر در این زمینه استفاده شود تا با کمترین هزینه بالاترین بهره وری را دریافت کرد.

تیم تولید محتوا ویرا محتوا این تضمین را به شما می دهد که با استفاده از افراد متخصص و مجرب امکان تولید انواع محتوای متنی، محتوای گرافیکی، محتوای صوتی و تصویری را دارا بوده و می تواند با دریافت هزینه ای اقتصادی و مناسب، بالاترین محتوا را به شما تحویل دهد. تولید محتوای یونیک و سئو شده تخصص ویرا محتواست.

فقط کافیست یک بار به ما اطمینان کرده و با مشاوره رایگان از کار با تیمی حرفه ای بیشترین کارایی و بهره وری را تجربه کنید و با افزایش رتبه سایت خود به فروش بالاتر محصول دست پیدا کنید. هر آنچه از یک محتوای مطلوب، بهینه و سئو شده انتظار دارید ما در اختیارتان می گذاریم. تولید محتوای گرافیکی با ویرا محتوا متفاوت خواهد بود.