تولید محتوای باکیفیت 2
مهر ۹, ۱۳۹۹ دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه

رازهای تولید محتوای باکیفیت

تولید محتوای با کیفیت یکی از سریع ترین راه هایی است که می توانید با استفاده از آن در کسب و کار خود پیشرفت چشمگیری داشته باشید. تولید محتوای ضعیف مسیری که در نهایت شما را به جایی نمی رساند و فقط منجر به اتلاف وقت و انرژی  شما می شود. اگر از مطالب اصلی بنویسید، موتورهای جستجو به سایت شما کمک می کنند تا بیشتر در معرض دید قرار گیرد.

چرا تولید محتوای باکیفیت

به عنوان مثال، گوگل به صراحت گفته است که سایت ها را با محتوای تکراری دوست ندارند و آنها را جریمه می کنند و از طرفی به محتواهای با کیفیت بالا که دارای محتوای اصلی هستند پاداش می دهد.  بنابراین تولید محتوای با کیفیت نه تنها وب سایت بهتری ایجاد می کند ، بلکه باعث بهبود رتبه وب سایت شما می شود که می تواند تاثیر بسیار مثبتی در تجارت شما داشته باشد. دلیل شما برای داشتن یک صفحه محتوا چه برای کسب و کار چه برای سرگرمی عقیده شخصی شما می باشد اما باید این کار طبق اصول درستی انجام شود. در این مقاله سعی بر این داریم تا به شما برای تولید محتوای با کیفیت کمک کنیم. با تیم تولید محتوا ویرا محتوا در این مطلب همراه باشید.

رازهای تولید محتوای باکیفیت
رازهای تولید محتوای باکیفیت

۷ تکنیک برای تولید محتوای با کیفیت

این ۷ تکنیک در به کارگیری محتوا باعث می شود شما محتوای با کیفیت تری را تولید کنید. با بارگذاری محتوای با کیفیت رتبه وبسایت شما بهبود می یابد.

۱ . رعایت نکات نگارشی

برای اینکه محتوای تولیدی شما به دید خواننده با کیفیت به نظر برسد باید مطالب را به درستی ادا کنید. اگر شما در متن تولیدی خود علائم نگارشی مانند ویرگول و نقطه را در جای درست خود قرار ندهید باعث کج فهمی خواننده می شود. مطلب به طور صحیح برداشت نمی شود. برداشت غلط و نامفهوم بودن متن باعث میشود شما رفته رفته کاربران خود را از دست بدهید و این عمل در طول زمان باعث افت رنکینگ وب سایت شما خواهد شد.

۲ . به کارگیری کلمات کلیدی

قطعا کاربردی ترین روش برای تولید محتوای با کیفیت، استفاده از کلمات کلیدی می باشد. شما باید در استفاده از کلمات کلیدی به دو نکته توجه کنید. ۱- شما باید برای استفاده از کلمات کلیدی کلماتی را به کار ببرید که کیفیت متن شما را بالا ببرند. ۲_ شما باید این کلمات را در متن پخش کنید و هر کلمه را در جای مناسب قرار دهید. باید به این نکته نیز توجه کنید که متن نباید بسیار دشوار باشد، زیرا این نوع متن باعث سختی در خواندن برای کاربران خواهد شد. با به کارگیری برند خود در هنگام به کارگیری کلمات کلیدی می تواند در برندسازی شما مفید باشد.

تولید محتوای باکیفیت
تولید محتوای باکیفیت

۳ .  مخالف نویسی

اکثر افرادی که در شبکه های اجتماعی مشغول اند به خوبی نقش مهم محتوا را می دانند و همگی تلاش می کنند عالی ترین مقالات خود را برای تولید محتوا ارائه دهند. پس همگی این افراد در این مورد اتفاق نظر دارند. برای اینکه کار شما متفاوت تر از سایرین باشد باید جهت گیری خود را عوض کنید. برای مثال وقتی همگی مزایای فضای مجازی یا چیز های دیگر را ارائه می دهند شما به معایب آن موضوعات بپردازید. در این صورت شما به چیزی توجه کرده اید که سایرین به آن نپرداخته اند.از این منظر شما علاوه بر یک تولید محتوای با کیفیت توانسته اید یک متن خاص را برای عموم به اشتراک بگذارید. مخالف نویسی در کپشن نویسی اینستاگرام بسیار کارآمد است. برای اطاع بیشتر در این باره می توانید به مطلب ” روش های منحصر به فرد کپشن نویسی حرفه ای و جذاب در اینستاگرام ” مراجعه کنید.

۴ . پاسخ دادن به سوالات برای یک محتوای پربازدید

معمولا اکثر افراد برای یافتن پاسخ سوالات خود در وبسایت ها می چرخند. شما برای اینکه بتوانید این کاربران را از آن خود کنید باید به پاسخ سوالات آنان بپردازید. تا با هر سوالای که سرچ می شود ، وبسایت شما در دید کاربران قرار بگیرد. با این کار شما بخش بزرگی از جست و جوی کاربران را از آن خود کرده اید. وقتی وب سایت شما در طول روز بازدید بیشتری را نسبت به سایرین دریافت کند روز به روز به صفحات اول گوگل نزدیکتر می شود. با بازدید بیشتر گوگل برای شما امتیاز مثبت در نظر می گیرد. توجه داشته باشید که تولید محتوای با کیفیت خوانایی بیشتری دارد و رغبت کاربران برای مطالعه آن بیشتر است زیرا باعث خستگی نمی شود.

۵ . معرفی وبسایت خود

اغلب افراد به این نکته حیاتی توجه ندارند . وقتی یک کاربر برای اولین بار به صفحه شما مراجعه می کند و متن تولیدی شما را می خواند برایش جالب می شود که بداند تولید کننده این محتوا چه کسی می باشد. شما باید لینک وب سایت خود در جاهای مناسب متن قرار دهید و خود را از این طریق معرفی کنید. این لینک گذاری شما باعث می باشد کاربر ترغیب شود تا مابقی صفحات شما را ببیند. با این عمل علاوه بر اینکه بخش های مختلف وبسایت شما مورد بازدید قرار می گیرد به شما برای رونق کسب و کارتان نیز کمک می کند. این عمل باعث می شود شما با یک بازدید ساده از یه کاربر آن را مشتری خود کنید.

تولید محتوای باکیفیت 2
تولید محتوای باکیفیت ۲

۶ . مکانیزم سئو

تولید محتوای با کیفیت به تنهایی کفایت نمی کند. اکثر افراد به این فکر می کنند که کار خود را با پایان دادن به متن تمام میکنند اما نکته اصلی پس از پایان هر متن است. شما باید برای تولید محتوا الگوریتم سئو را رعایت کنید. محتوای تولیدی شما طبق الگوریتم سئو سر و شکل بسیار مناسب تری به خود می گیرد. متن تولیدی بدون رعایت سئو ظاهر مناسبی ندارد و به راحتی و با یک بار خواندن می توان به بی نظمی درون آن پی برد. تولید محتوای متنی بر اساس موتورهای جستجو می تواند کمک شایانی به شما انجام دهد.

۷ . توجه به متا تگ ها

متا تگ عنوان ها اولین بخشی هایی هستند که گوگل آنها را می خواند. پس شما باید متا تگ عنوان ها را متناسب به متن تولیدی خود انتخاب کنید. در غیر این صورت گوگل متوجه ناهمخوانی بین متن و عنوان شما خواهد شد. با پی بردن به این موضوع وبسایت شما توسط گوگل جریمه خواهد شد و این حیث رتبه وبسایت شما سقوط خواهد کرد. با این توضیح شما متوجه میشوید که تولید محتوای با کیفیت نیاز به عنوان با کیفیت دارد تا هماهنگی این دو باعث پیشرفت شما شود.

تولید محتوای باکیفیت خود را به ویرا محتوا بسپارید

اگر برای کسب و کار خود در پی افراد متخصص هستید تا تولید محتوای با کیفیت را انجام دهید، ویرا محتوا بهترین گزینه برای شماست. تیم تولید محتوا ویرا محتوا از افراد زبده و متخصص تشکیل شده است و تولید محتوا را به بهترین شکل پشتیبانی می نماید. از طرفی به وسلیه ویرا محتوا می توانید هزینه تولید محتوا خود را کاهش دهید. با ویرا محتوا مسیرت رو عوض کن نه رویاهات رو.