رپورتاژ چیست

تعاریف مختلفی از رپورتاژ یا همان تبلیغات رپورتاژ در سایت های مختلف مشاهده خواهید کرد. از این رو ما به تعاریف افراد بزرگ و صاحب سبک در این زمینه بسنده خواهیم کرد. رپورتاژ به عمل یا روند گزارش اخبار گفته می شود که با هدف شرح دادن وقایع مشاهده شده به صورت مستند تهیه می شود.

مزایای رپورتاژ

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش ترافیک و بازدید سایت

افزایش دانش متقاضیان در زمینه مربوطه

افزایش اعتبار سایت و برندینگ

کاهش هزینه های تبلیغات (رپورتاژ کمترین هزینه را به نسبت سایر تبلیغات دارد)

تاثیر مثبت در سئو سایت

مبدل ساختن خواننده مطلب به مشتری

مطلبی برای معرفی محصول و نوع کاربری سایت

اطلاع رسانی در زمینه های مختلف

حضور و ماندگاری در گوگل و حذف نشدن در سایت ها

عوامل موثر در قیمت رپورتاژ آگهی

رپورتاژها معمولا موجب افزایش بازدید سایت و تبدیل کاربر به مشتری می شوند. بسیاری از برندهای معروف دنیا از این روش برای اطلاع رسانی محصولات جدید خود استفاده می نمایند. کافی است، نیم نگاهی به آمار برندهای معروف دنیا مانند علی بابا، نایک، آدیداس و اپل بیندازید، به خوبی متوجه خواهید شد که با وجود معروف بودن دست از تبلیغات نکشیده اند. اگر شما هم میخواهید مانند این برندهای معروف به تبلیغات بپردازید باید از قیمت رپورتاژها و عوامل تاثیرگذار بر آن اطلاع داشته باشید. ما در ادامه مطلب عوامل تاثیرگذار بر قیمت رپورتاژ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

رتبه الکسا

اولین و مهمترین موضوع در قیمت رپورتاژ رتبه الکسا است. هر چه الکسا سایت بهتر یا رتبه کمتری را دارا باشد، قیمت رپورتاژ بالاتر خواهد بود.

موقعیت رپورتاژ در صفحات سایت میزبان

بعد از رتبه الکسا موقعیت مکانی رپورتاژ در سایت میزبان بسیار مهم است. رپورتاژ هایی که در صفحات ابتدایی یا نزدیک به صفحه اول منتشر می گردند، معمولا قیمت بالاتری را به نسبت صفحات استانی و دیگر صفحات دارند. لازم به ذکر است، هرچه رپورتاژ بیشتر در معرض دید مخاطبین باشد، ترافیک سایت با توجه به افزایش کلیک ها، افزایش خواهد یافت.

دو عامل بیان شده، مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت رپورتاژ بود که مورد بررسی قرار گرفت. اگر مایلید تا با سایت های مختلف خبری، تفریحی، گردشگری، فناوری، صنعتی، پزشکی، سرگرم کننده و بسیاری از سایت های دیگر با فعالیت های متنوع در زمینه رپورتاژ همکاری نمایید، سایت ویرا محتوا در خدمت شماست. سایت ویرا محتوا رپورتاژ ارزان را به شما ارائه می دهد. با خرید رپورتاژ از ویرا محتوا هزینه کمتر و کیفیت بیشتر را به کسب و کار و سایت خود هدیه دهید.