ابزارهای تولید محتوا

وقتی صحبت از دنیای سریع و پرقدرت بازاریابی دیجیتال می شود، محتوا همیشه شاهانه حکمرانی می کند. استفاده از ابزارهای تولید محتوا در بازاریابی دیجیتال مانند آهن ربا مخاطبین بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند. تولید محتوا آگاهی ، الهام بخشی و ارتباط مشتری با محصول و محصولات را چندین برابر می کند. ارتباط معنایی بین مشتری و محصول یکی از مهمترین عنوانی است که امروزه بسیاری از تولیدکنندگان آن را از یاد برده اند. مخاطبان امروزی از قشرها و سطح فکرهای مختلف هستند و با ذهنی کاملا آماده خریدها و انتخاب های خود را انجام می دهند. اطلاعات و آگاهی لازم افراد با استفاده از تولید محتوا بالا می رود.

رهبران بازاریابی محتوا و ابزارهای تولید محتوا

رهبران بازاریابی محتوا با ابزارهای تولید محتوا فروش هر بخش را تا ۱۰ برابر افزایش می دهند. بازاریابی محتوا با نرخ تبدیل و فروش تجربه شیرین تری به کسب و کار می دهد. از همین رو رهبران تولید محتوا با استفاده از ابزارهای تولید محتوا کارهای بسیار زیادی را در زمان کم به سر انجام می رسانند. ابزارهای تولید محتوا خدماتی استراتژیک را به نویسنده می دهد.

کاربردهای منحصر به فرد ابزارهای تولید محتوا 

ابزارهای تولید محتوا شخصیت برند، پرسونای مخاطب، تقویم محتوایی، شناسه محتوا، چک لیست سئو، الگوریتم انتخاب KPI، معیارهای ارزیابی محتوا، نحوه محاسبه KPI و محاسبه معیارهای ارزیابی محتوا را در اختیار تولیدکنندگان محتوا قرار می دهند.

تیم ویرا محتوا به طور کلی ابزارهای تولید محتوا را به سه دسته تقسیم بندی می نماید. ابزارهای استراتژیک محتوا، ابزارهای تولید محتوا و ابزارهای ارزیابی محتوا سه دسته بسیار مهم در تولید محتوای متنی، تولید محتوای صوتی، تولید محتوا ویدئویی و تولید محتوا گرافیکی می باشند که در همین راستا به خوبی از آنها استفاده می شود.

ابزارهای استراتژیک تولید محتوا

ابزارهای استراتژیک پایه و اساس تولید محتوا هستند. در ابزارهای استراتژی تولید محتوا طرح ریزی برنامه استراتژیک، تدوین برنامه های اجرایی، شناخت محصول، شناخت مخاطب، نوع نیاز مخاطب، شناسایی برند و نوع تاثیرگذاری آن صورت می گیرد. ابزارهای استراتژی محتوا علاوه بر کارهای بیان شده ویژگی های دیگری را با خود به همراه دارند. برای اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده از این نوع ابزارها می توانید با تیم پشتیبانی سایت ویرا محتوا تماس بگیرید.

ابزارهای تولید محتوا

قالب ها در ابزارهای تولید محتوا متفاوت خواهد بود. این ابزارها به شما کمک می کنند تا تولید محتوای خود را بر پایه و اساس نوع نیاز مخاطب برنامه ریزی کنید. ابزارهای تولید محتوا به شما کمک می کند تا ارتباط بهتری بین محصول مورد نظر و مخاطب ایجاد کنید. شناسنامه محتوا و تقویم محتوایی جز مواردی هستند که در این بخش تحقق می یابد.

ابزارهای ارزیابی و محاسبه محتوا

جامعه پر از افکار و سلیقه های گوناگون است. در این مواقع تولیدکنندگان محتوا دچار سردرگمی خواهند شد که کدام یک از سلیقه های موجود را برای تولید محتوا انتخاب نمایند. ابزارهای ارزیابی به شما کمک خواهند کرد تا معیارهای مختلف را بر اساس نیاز مخاطب مقایسه کنید و با فرمول و محاسبات خاص بهترین الگوریتم را انتخاب نمایید.

استفاده از ابزارهای تولید محتوا کار آسانی نیست!!!

استفاده از این ابزار بسیار ساده و کاربردی است. تولید محتوای تخصصی با استفاده از این ابزار بسیار حائز اهمیت است. استفاده از این ابزارها و تولید محتوای تخصصی امری بسیار حرفه ای است که بسیاری از مخاطبان و کارفرمایان آن را بسیار ساده می پندارند. برای استفاده از ابزارهای استراتژیک، ابزارهای تولید محتوا و ابزارهای ارزیابی محتوا می توانید با تیم متخصص ویرا محتوا تماس بگیرید.

نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی بسیار زیادی در بازار وجود دارد که نمی توان به همه آنها اطمینان کرد. کسانی که سفارش  تولید محتوای الکترونیکی را در دستور کار دارند، در ادامه مطلب با ما همراه باشند. در ادامه مطلب چند ابزار کاربردی را که تمامی محتوا کارها می توانند از آن به سادگی استفاده کنند را مورد بررسی قرار داده ایم. برای آشنایی با این ابزارها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پابلو، نرم افزاری که درآینده زیاد از آن خواهید شنید

وقتی صحبت از بازاریابی محتوا می شود، تصاویر نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. طبق تحقیقات ویرا محتوا در سال های اخیر ۳۷٪ از بازاریابان تأیید فراوان داشتند که بازاریابی بصری یکی از مهمترین اشکال تجارت آنها بوده است. اکثر تلفن های همراه، لپ تاپ و تبلت ها را نگاه کنید، پر از عکس های گوناگون با سلیقه های مختلف است. این امر نشان دهنده ارتباط قوی بین تصاویر و مخاطبان است.

دنیایی که لازمه آن ابزار تولید محتوا است!!!

سری به اینستاگرام، توییتر و تلگرام بزنید، به خوبی متوجه این امر خواهید شد که تصاویر به چه اندازه روی ذهن مخاطب تاثیر گذار است. اینستاگرام حدود ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد و این تعداد به نوبه خود جالب به نظر می رسد. اگر به دنبال ایجاد تصاویری خیره ‌کننده برای اینستاگرم، فیس بوک یا تبلیغات توییتر خود هستید، پابلو همان چیزی است که شما نیاز دارید. یکی از ابزارهای تولید محتوا پابلو می باشد. پابلو یک ویرایشگر محتوا را با یک راه حل سریع و آسان برای تولید تصویر در اختیار شما قرار می دهد.

با پابلو همرا شوید!!!

با پابلو دیگر نیازی به برنامه های سنگین و حرفه ای ویراستاری عکس نیست. با این نرم افزار به راحتی آب خوردن می توانید عکس های مورد نظر خود را به صورت کاملا حرفه ای و درجه یک ویرایش نمایید و یا عکس های جدید ایجاد کنید.

پابلو به کاربران خود اجازه می دهد تا تصاویر را از کتابخانه Creative Commons خود انتخاب کرده و ویرایش کنند، همچنین تصاویر خود را بارگذاری کرده و متن را برای به روزرسانی تصاویر خود اضافه کنند یا یک تماس صریح را به اکشن اضافه نمایند. پابلو نه تنها موجب صرفه جویی در وقت شده،  بلکه از قابلیت های کافی برای ایجاد تصاویر حرفه ای جهت تکمیل تلاشهای بازاریابی محتوای شما با سهولت برخوردار است. تصاویر برای تلاشهای بازاریابی محتوای شما بسیار مهم است. آنها را جدی بگیرید.

همانطور که پی بردید، تصاویر برای تلاشهای بازاریابی محتوای شما بسیار مهم است و اگر به دنبال تهیه بهترین عکس های سهام با وضوح بالا برای حساب های رسانه های اجتماعی ، پست های وبلاگ یا تبلیغات تبلیغاتی خود هستید ، پابلو و سایر نرم افزارها و سایت های عکس منابعی از طلا هستند.

ابزار تولید محتوا در Google  

بعد از تصاویر به سمت تولید محتوای متنی خواهیم رفت. متن ها در ارتباط مشتری با محصول معجزه می کنند. بسیاری از ما برای تولید محتوا متنی به سراغ نرم افزارهای گوناگون می رویم، در حالی که خود گوگل google منبع بزرگی از نرم افزارهای گوناگون است که به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. یکی از این ابزارها گوگل ترند google trend است یکی از ابزارهای تولید محتوا است که به صورت لحظه ای، مقطعی و تاریخی اطلاعات دقیقی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

تولید محتوای ضعیف اعتبار شما را زیر سوال می برد

در نظر داشته باشید که تولید محتوای متنی ضعیف به اعتبار شما آسیب جدی می رساند. پس در انتخاب ابزارهای تولید محتوا دقت فراوانی را به خرج دهید. از google drive نیز می توانید به عنوان یک فلش آنلاین استفاده نمایید. google drive پشتیبانی سایت شما را به صورت آنلاین و رایگان انجام می دهد و به نوعی هویت برند شما را در مراحل مختلف حفظ می نماید.

EpicBeat ابزاری قوی در تولید محتوا

مطالعات تیم ویرا محتوا نشان می دهد که ۸۰٪ از مردم هرگز عنوان قبلی مقاله یا موضوعات غیر جذاب را نمی خوانند. داشتن یک تیتر قوی توجه شما و مخاطبان را به خوبی جلب می کند و ارزش بسیار زیادی به محتوا می بخشد. با تیترهای جذاب و شگفت انگیز شانس بیشتری برای جلب رضایت مصرف کنندگان دارید.

یک ایده یا مفهوم قوی در قلب یک تیتر خیره کننده نهفته است. اما، گاهی اوقات پیدا کردن الهام بخش برای ایده های تازه می تواند مشکل ساز باشد.

اگر در سر خود به دنبال ابزار تولید محتوا برای تیترها و موضوعات جذاب هستید، ما به شما ابزارهای رایگان و فوق العاده قدرتمند BuzzSumo ،  Epic Beat را توصیه می نماییم. این مورد مخصوص بازاریابی محتوا بوده که شما را برای یک موضوع جذاب بر اساس یک اصطلاح خاص جستجو راهنمایی می نماید.

EpicBeat  مملو از ویژگی های مفید

EpicBeat  مملو از ویژگی های مفید است و دارای آموزش های عالی می باشد. این آموزشهای عالی ابزار تولید محتوای Epic Beat به کاربران کمک می کند، آسان تر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. همچنین Epic Beat برای هدف های تعیین شده تبلیغ محتوا بسیار عالی است.

Portent ابزاری کاربردی در تولید محتوا 

اگر به یک روش سریع و سر راست برای تولید عناوین جالب وبلاگ بر اساس کلمات کلیدی ساده نیاز دارید ، تولید کننده محتوای  Portent طراحی زیبا را با یک رابط کاربری آسان ترکیب می کند. موضوع مختلف را ببنید و به تعداد زیاد از بین آنها انتخاب نمایید. این پلتفرم حتی به شما نکات و منابع سریع می دهد تا بتوانید مقاله خود را بنویسید. این ابزارها بسیار زیادی در دنیا وجود دارد که تیم ویرا محتوا به وسیله آنها تولید محتوا متنی، محتوا صوتی، محتوا گرافیکی و محتوای ویدئویی را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر از ابزارهای تولید محتوا می توانید به بلاگ سایت ویرا محتوا مراجعه کنید. بلاگ ویرا محتوا موضوعات جذاب و کاربردی را در زمینه تولید محتواهای گوناگون به شما ارائه می دهد.

چرا ویرا محتوا ؟

تیم ویرا محتوا بسته به نیاز و علایق کارفرمایان و با توجه به نوع کسب و کار مشتریان، از گویش ها و الحان متنوعی برای تولید فایل‌های صوتی استفاده می کند. ویرا محتوا همچنین با داشتن گویندگانی ماهر، خلاق و با انگیزه در عرصه تولید محتوای صوتی فعالیت می کند. تیم ویرا محتوا در بخش های مختلف از جوانان برومند این مرز و بوم استفاده می نماید. جوانانی که هر کدام در تولید محتوای تخصصی حرف اول را در ایران می زنند.

تولید محتوا در گونه های مختلف و زمینه های گوناگون را به ما بسپارید. ویرا محتوا ابزارهای تولید محتوای متفاوتی را برای ایجاد محتوای جدید بکار می گیرد. با استفاده از این ابزار، تولید محتوای شما عزیزان بازدهی بهتری خواهد داشت و هزینه تولید محتوا را کم خواهد کرد. هوشمندانه انتخاب کنید تا هوشمندانه به سمت پیشرفت حرکت نمایید.